pátek, červenec 12, 2024

Kurzy JARO 2022 Starý Plzenec Lidový dům Raisova 2

Typ kurzu
Označení
Den
Čas
Místo
Zahájení
Cena
Počet lekcí
Přihláška on-line
Tel.
E-mailová
adresa
Pokračovací
M3
Pondělí
18.30-20.00hod.
Lidový dům Raisova 2 St.Plzenec
25.dubna
1 200,-Kč
6
720 121 061
filipgregoriades@
seznam.cz

PŘIHLÁŠKA ON-LINE

 

Taneční kurzy pro mládež pokračovací

 

TANEČNÍ KURZY PRO ZAČÁTEČNÍKY

získaly v posledních letech velkou oblibu. Především díky přátelské a neformální atmosféře, která v kurzech panuje, ale také díky výběru jednotlivých tanců a zajímavým tanečním figurám, u kterých se nejen dostatečně pobavíte, ale také si je snadno zapamatujete. V neposlední řadě Vás absolvování tanečního kurzu pro vysokoškoláky udrží ve skvělé fyzické a psychické kondici. V tanečních kurzech pro začátečníky se učíme všechny nejfrekventovanější společenské tance.

 

TANEČNÍ KURZY PRO POKROČILÉ 

navazují na kurzy pro začátečníky a jsou určeny pro ty z Vás, kteří byste rádi do svého základního tanečního repertoáru přidali atraktivní taneční figury a nebo se chtěli naučit další zajímavé a zábavné tance, jako je samba, slowfox nebo linda-hop. Taneční kurzy pro pokročilé však nejsou určeny pouze k výuce nových kroků, ale i ke zdokonalení všech stávajících standardních a latinskoamerických tanců.

 

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

si oblíbili klienti, kteří nechtějí nebo z časových důvodů nemohou absolvovat celý klasický kurz.  Při individuální soukromé lekci se taneční mistr intenzivně věnuje výhradně pouze jednomu tanečnímu páru nebo jednotlivci po celou dobu lekce v délce 60 minut. Forma výuky je velmi efektivní a je vhodná jako příprava na konkrétní společenskou akci (svatební tanec, ples v opeře, maturitní ples).

 

Vhodné oblečení

Návštěva tanečních kurzů je spojena s určitou společenskou etiketou, kterou v naší taneční škole ctíme a byli bychom rádi, aby tomu tak bylo i u našich klientů. Proto doporučujeme, aby pánové měli košili, kravatu a společenské kalhoty. Sako být může, ale nemusí. Dámám doporučujeme především kvalitní společenskou obuv určenou k tanci, ideálně s koženou podrážkou.

 

Jak je možné se do kurzů přihlásit?

1. PŘIHLÁŠKA ON-LINE

2. na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , kde uvedete své jméno a kurz, na který se chcete přihlásit.

3. telefonicky na 720 121 061

 

 

Jak taneční kurz zaplatit?

Úhradu kurzovného je možné provést 2 způsoby:

1. bankovním převodem na č.ú. 3073399319/0800

2. v hotovosti po předchozí telefonické domluvě na 720 121 061 v Alfě Americká 17 Plzeň nebo při 1.lekci tanečního kurzu