Kurzy PODZIM 2021 Plzeň

TYP KURZU
OZNAČENÍ
DEN A ČAS
MÍSTO
ZAHÁJENÍ
POČET LEKCÍ
CENA
KAPACITA
PŘIHLÁŠKA
PRO ZAČÁTEČNÍKY
DOS1
Pondělí 20.30-22.00 hod.
Společenský sál ALFA Americká 17 Plzeň
4.10.2021
8 lekcí
1 900,-Kč
volno
FilipGregoriades@seznam.cz, tel.720 121 061
PRO POKROČILÉ
DOS2
Úterý 20.30-22.00 hod.
Společenský sál ALFA Americká 17 Plzeň
5.10. 2021
8 lekcí
2 000,-Kč
volno
FilipGregoriades@seznam.cz, tel.720 121 061

Taneční kurzy pro dospělé Plzeň

 

TANEČNÍ KURZY PRO ZAČÁTEČNÍKY

patří mezi nejoblibenější kurzy naší taneční školy. Díky srozumitelné výuce a vhodné volbě tanečních figur si ,,dospěláci" snadno zapamatují, jak v každém tanci vykročit tou správnou nohou.To je velmi důležité pro jejich další praktické využití na plesech a společenských akcích, kde se tančí. V neposlední řadě Vás absolvování tanečního kurzu pro dospělé udrží ve skvělé fyzické a psychické kondici, což jistě ocení jak třicátníci, tak šedesátníci. Vyjímkou však nejsou ani starší ročníky. V těchto kurzech se naučíte všechny nejfrekventovanější společenské tance.

 

TANEČNÍ KURZY PRO POKROČILÉ 

navazují na taneční kurzy pro začátečníky a jsou určeny pro ty z Vás, kteří chcete získat ve všech krocích větší taneční jistotu a každý tanec obohatit o nějakou atraktivní taneční figuru. Také Vás zde čekají některé z dalších zajímavých tanců, které se v ,,začátečnickém" kurzu neučí. Jedná se o tance jako je samba, slowfox nebo linda-hop. Kurzy pro pokročilé jsou sestaveny tak, aby je zvládli bez problémů i méně zdatní tanečníci.

 

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

si oblíbili klienti, kteří nechtějí nebo z časových důvodů nemohou absolvovat celý klasický kurz. Při individuální neboli soukromé lekci se taneční mistr věnuje výhradně a intenzivně pouze jednomu tanečnímu páru nebo jednotlivci po celou dobu lekce, která trvá 60 minut. Uvedená forma výuky je velmi efektivní a rychlá a hodí se například jako příprava na konkrétní společenskou akci (svatební tanec, ples v opeře, maturitní ples apod.).

 

Vhodné oblečení

Návštěva tanečních kurzů je spojena s určitou společenskou etiketou, kterou v naší taneční škole ctíme a byli bychom rádi, aby tomu tak bylo i u našich klientů. Proto doporučujeme aby pánové měli  při lekcích košili a společenské kalhoty popřípadě kravatu. Sako být může, ale nemusí. Dámám doporučujeme především kvalitní společenskou obuv určenou k tanci, ideálně s koženou podrážkou.

 

Family servis

Zajistíme pro Vás hlídání Vašich dětí během taneční lekce. Stačí dítě pouze přivést sebou na taneční lekci a předat naší asistentce, která bude mít pro Vaše dítě připraven vhodný program. Služba je za poplatek 70,-Kč/za 1 dítě na lekci./

 

Jak je možné se do kurzů přihlásit?

Přihlásit se je možné:

1. na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , kde uvedete své jméno a kurz, na který se chcete přihlásit.

2. formou SMS zprávy nebo telefonicky na 720 121 061

3. formou zprávy na Facebooku - Taneční škola Filip Gregoriades

 

Jak taneční kurz zaplatit?

Úhradu kurzovného je možné provést 2 způsoby:

1. bankovním převodem na č.ú. 3073399319/0800

2. V hotovosti po předchozí telefonické domluvě  na 720 121 061 v pondělí nebo pátek v Alfě Americká 17 Plzeň nebo při 1.lekci tanečního kurzu