sobota, červenec 13, 2024

Sportovní tanec pro děti a mládež

PONDĚLÍ (mládež)
sport
16.30-18.00
LD Starý Plzenec
ÚTERÝ (pouze páry)
sport
18.15-19.45
LD St.Plzenec
STŘEDA (junioři)
sport
18.00-20.00
LD St.Plzenec
ČTVRTEK(děti)
sport
18.00-19.00
LD St.Plzenec
ČTVRTEK(všichni)
practice
19.00-20.30
LD Starý Plzenec
PÁTEK
individuálky
14.45-18.00
LD Starý Plzenec

 

Platba kurzovného: 

Číslo účtu: 3073399319/0800

Variabilní symbol: 12020

do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení přihlášeného do kurzu

Platbu můžete uhradit také v hotovosti při lekci. 

 

 

Taneční kurzy pro děti

TANEČNÍ PŘÍPRAVKA

pro děti od pěti do osmi let je zaměřena na rozvoj základních motorických a rytmických dovedností. Výuka probíhá formou dětských her při níž je kladen důraz na správné držení těla, koordinaci a přirozenost pohybu. Děti se učí základnímu pohybu v několika standardních a latinskoamerických tancích. Důležitou součástí výuky je nácvik týmové choreografie. Výuka probíhá jednou v týdnu.

JUNIORSKÝ KURZ SPORTOVNÍHO TANCE

pro děti od osmi do patnácti let je určen pro děti školního věku. Výuka obsahuje prvky lehkého sportovního tréninku, hudebně taneční pohybovou průpravu, základní figury standardních a latinskoamerických tanců a nácvik týmové choreografie. Výuka probíhá jednou až dvakrát v týdnu.

Vhodné oblečení

Při taneční výuce rozvíjíme u dětí rozsah pohybu, některé pohybové prvky probíhají i na zemi. Pokuste se zvolit takové oblečení, aby se dítě mohlo pohybovat co nejsvobodněji a nic mu nebránilo. Pro chlapce je vhodné pohodlné sportovní oblečení, pro dívky legíny, krátká sukně, dres, tričko apod. Součástí kurzů je i týmová choreografie, se kterou děti vystupují. Abychom působili jednotně, je vhodné, aby všechny děti měly jednotně sladěné oblečení, taneční kostým, který slouží pouze na vystoupení a taneční soutěže. Velmi důležitá je obuv. Pro mladší děti, chlapce i dívky, jsou nejvhodnější volbou taneční piškoty nebo sálová sportovní obuv s hladkou podrážkou. Pro starší děti slouží taneční obuv určená přímo pro sportovní tanec, s jejímž výběrem Vám můžeme poradit.