pátek, červenec 12, 2024

O nás

Taneční školu Filip Gregoriades společně založili manželé Lenka a Filip Gregoriadesovi. Hlavní cíl, který jsme si vytýčili, je nabídnout Vám, našim klientům, maximální a profesionální servis v oblasti sportovně-společenských volnočasových aktivit. Absolvování  klasických tanečních kurzů, Latin Ladies cvičení nebo návštěva u vlasové stylistky by měla být v taneční škole Filip Gregoriades spojena vždy s pocitem příjemně stráveného volného času.

MgA. Filip Gregoriades se společenskému tanci věnuje se svojí ženou Lenkou více než 20 let. Za svoji soutěžní kariéru dosáhli řady vynikajících výsledků-profesionální mistři ČR ve standardních tancích, medailisté Dance olympiade pořádané ve Španělsku, Canada International championship, finalisté Italian open Allassio, čtvrtfinalisté Mistrovství Evropy a Mistrovství světa profesionálů. Trenérské dovednosti si Filip rozšířil dvouletým studiem na Fakultě tělesné výchovy a sportu se specializací společenský tanec. Filip je kvalifikovaným porotcem a trenérem I. třídy.

Filip se také od svých sedmi let věnuje hře na klavír, v jehož  studiu pokračoval na plzeňské konzervatoři a dále pak na Akademii múzických umění v Praze. V současnosti se Filip věnuje výuce ve všech kurzech taneční školy, trenérské a porotcovské činnosti. Kromě výuky tance je Filip vyhledávaným klavírním doprovazečem a učitelem hudby.

Lenka Gregoriadesová kromě úspěšné taneční kariéry pracovala několik let jako vlasová technoložka u věhlasné firmy L'oreal Coiffure. Své bohaté zkušenosti z tohoto oboru využívá i v současné profesy vlasové stylistky. Je  známa především svojí precizností střihu a skvělými společenskými účesy.